İ.K. Politikamız

En önemli kaynağın insan olduğu gerçeğinden hareketle, “önce insan” diyoruz!

ERMAKSAN, yetişmiş insan gücünün bir şirket için en önemli varlık olduğunun bilincinde ve çalışanlarının kişilik ve becerilerini kendilerinin memnuniyetini de göz önünde bulundurarak geliştirmeyi prensip edinmiştir.

Başlıca amacımız; eğitim düzeyi yüksek, küresel değişimlere ayak uydurabilen, girişimci, gelişime açık, yetkinliği olan personelin, kurumumuz bünyesindeki ilgili görevin özelliğine ve tarifine uygun şekilde görevlendirilmesini sağlamak ve tüm personele, kişilik ve yeteneklerine göre yetişme ve gelişme imkânları sunmaktır.

Bu anlamda uyguladığımız eğitim çalışmaları ve workshop uygulamaları sayesinde, her bir çalışanın kişisel ve mesleki açıdan gelişimine katkıda bulunuyoruz.

İnsan Kaynakları departmanı olarak, üstlendikleri görev çerçevesinde çalışanlarımızı çeşitli stratejiler üretmeye ve inisiyatif kullanmaya yöneltirken, böylece mevcut işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkma noktasında, kendilerini yüreklendirmeye çalışmaktayız.

İş başvuru / Staj talep formu
  • Ad Soyad * alanı boş geçilemez!
  • E-Posta * alanı boş geçilemez!
  • Mesajınız alanı boş geçilemez!
Başvuru Formları

Sayın ziyaretçimiz, Ermaksan'a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Bu form ön bilgilendirme formu olup uygun görülmesi halinde İnsan kaynakları departmanımız sizinle iletişime geçecektir.

İş hayatınızda başarılar dileriz.