THUNDERBIRD

KOMPAKT YAPI

Elektrik kabini makinenin içine gömülü ve rezonatör de makine üzerine konumlandırılmıştır. Bu kompakt yapı sayesinde müşteri daha düşük nakliye maliyetine ve daha hızlı kuruluma sahip olacaktır.

MEKİK TABLA

THUNDERBIRD Lazer, çift paletli tasarıma sahip olup, kaldırma ve hidrolik sistem içermemektedir. Bunun yerine daha uzun bir Z ekseni kullanılmaktadır.

MAKİNE GÜNCELLEME

Sürekli geliştirme felsefesi ile çalışan Ermaksan mühendisleri makinenizden en fazla verimi alabilmeniz için en güncel versiyonu hizmetinize sunar.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Ermaksan mühendisleri tarafından tasarlanan kullanıcı dostu arayüz ile işleriniz artık daha kolay. Sadece bir kaç adım ile otomatik kesim başlatabilir, NC Grafik özelliği ile kesim öncesinde ve kesim esnasında aktif olan işi izleyebilirsiniz.

DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ

Yüksek maliyetli ekipman gerektirmeyen kompakt yapısı ile ekonomik çözümler sunuyor. Yatırım maliyeti ve işletme maliyeti bu makinenin en önemli avantajları olurken, verimliliği de diğer avantajlarından biridir.

TASARRUF EDİN

Düşük enerji tüketimi, makinenin kolay bakımı ve onarımı sayesinde hem zamandan hem kaynaklardan tasarruf etmenize olanak sağlar.

E-BÜLTENE ÜYE OL

Ermaksan ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz