FIBERMAK MOMENTUM GEN-5

KAMERALI LAZER IŞIN MERKEZLEME

Bu teknoloji lazer ışınının nozul içinde manuel olarak merkezleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Bir kaç saniyede kamera yardımıyla ışın merkezlenerek daha yüksek kesim kalitesi elde edilir.

AUTO MULTISHEET

Aynı tabla üzerinde farklı sac türlerinin zahmetsizce kesilmesini sağlar. Panel üzerinde hassas bir şekilde işaretlenerek her parçanın yüksek hassasiyetle kesilmesine olanak tanır.

PIERCETEC CUT CONDITIONS

PierceTec entegre sensörü ile lazer gücünü, delik delme zamanını gerçek zamanlı olarak kontrol eder. PierceTec çevrim süresinden ve işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar.

ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ SİSTEM

Kesim sırasında; lazer kesim kafasının yerinden oynamış parçalar ile çarpışması engellenerek kesim kafasının zarar görmesi önlenir. Böylece maksimum güvenlik sağlanarak duruş süreleri ve donanım maliyetleri azaltılır.

OTOMATİK PROFİL HİZALAMA

Fibermak boru ve profil kesim opsiyonlu makinelerde profil kesme tablası ile hassas profil kesim için otomatik profil hizalama sistemi geliştirilmiştir. Böylece profil kesimlerinde olabilecek ölçü kaymalarının önüne geçilir

KARIŞIM GAZ ÖZELLİĞİ

Nitrojen ve oksijenin birleşimidir ve optimum lazer kesim için çeşitli avantajlar sunar. Bunlar arasında gaz maliyetlerinde önemli bir azalma, artan kesme hızı ve çapak oluşumunun en aza indirilmesi yer alır ve bu da gelişmiş hassasiyet ve verimlilik sağlar.

E-BÜLTENE ÜYE OL

Ermaksan ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için e-bültene abone olabilirsiniz